1 kr 1877. Se bilder      Annonse nr: 2717781

173047

1 kr 1877. Se bilder

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet15.02.2020 00:15:55
Slutter06.03.2020 18:07:00
Solgt forkr 155,00
Annonse vist71
Referanse nr/#Super-Friday
1 kr 1877. Se bilder
Annonse nr: 2717781
Høyeste Budgiver jof (6505)  Se budgivers karakterbok
jofkr 155,00 (Autobud)15.02.2020 18:34:16
PENGEBINGENkr 135,0015.02.2020 18:34:16
jofkr 5,00 (Autobud)15.02.2020 15:57:31
birgholkr 3,0015.02.2020 15:57:31
jofkr 1,0015.02.2020 02:37:22
Karakterer (4338)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.03.2020 12:48:00