Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
USA: $1 1889. Nydelig mynt! Se bilder      Annonse nr: 2719428
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
173062

USA: $1 1889. Nydelig mynt! Se bilder
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.02.2020 11:53:59         
Slutter06.03.2020 18:33:00
Solgt forkr 375,00  
Annonse vist178
Referanse nr/#Super-Friday
USA: $1 1889. Nydelig mynt! Se bilder
Annonse nr: 2719428
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Numizmatiker (9038)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Numizmatikerkr 375,00 (Autobud)06.03.2020 16:24:39
Manhattankr 350,0006.03.2020 16:24:39
Numizmatikerkr 325,00 (Autobud)06.03.2020 16:24:13
Manhattankr 300,0006.03.2020 16:24:13
Numizmatikerkr 275,00 (Autobud)28.02.2020 11:40:48
navlelokr 250,0028.02.2020 11:40:48
Numizmatikerkr 215,0021.02.2020 02:10:24
Myntolakr 195,0019.02.2020 19:08:52
Devasomkr 175,00 (Autobud)19.02.2020 19:08:30
Myntolakr 172,0019.02.2020 19:08:30
Devasomkr 152,0017.02.2020 07:54:14
jofkr 132,0016.02.2020 17:51:57
FranzFerdinandkr 130,00 (Autobud)16.02.2020 17:51:57
FranzFerdinandkr 92,00 (Autobud)16.02.2020 17:51:22
jofkr 82,0016.02.2020 17:51:22
FranzFerdinandkr 67,00 (Autobud)16.02.2020 17:50:54
jofkr 62,0016.02.2020 17:50:54
FranzFerdinandkr 49,00 (Autobud)16.02.2020 17:50:24
jofkr 46,0016.02.2020 17:50:24
FranzFerdinandkr 24,00 (Autobud)16.02.2020 17:49:55
jofkr 22,0016.02.2020 17:49:55
FranzFerdinandkr 1,0016.02.2020 13:28:37
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 30.03.2020 12:59:41
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter