Tjekkoslovakia Michel 946 / 1955      Annonse nr: 2720975

**Stemplet frimerke**
Porto etter postenes takster.+ 2 kroner til emballasje. Betalingsfrist innen 7 dager. Kun Norsk Bank. Ikke vipps. Samsender. Ved kjøp nå får du til sendt betalings mail fortløpende alle hverdager.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 11d 18t 47min 47sek
Slutter13.04.2020 18:35:29
Annonse vist7
Referanse nr/#Tjekkoslovakia

Selger:  Skjeberg_shop

Medlem siden: 11.03.2014
Sted: Skjeberg
Karakterer (1140)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 23:47:42