Klipp stemplet LARVIK      Annonse nr: 2727585

Klipp med stemplet frimerke

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet21.02.2020 20:01:48
Slutter27.02.2020 20:01:00
Referanse nr/#Å94
Klipp stemplet LARVIK
Annonse nr: 2727585
Høyeste Budgiver oeiholme (579)  Se budgivers karakterbok
oeiholmekr 1,0024.02.2020 09:47:30
Selger:  Nymais

Medlem siden: 08.12.2019
Sted: LODDEFJORD
Karakterer (375)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 11:46:54