Nyere stemplet klipp Fløybanen 100 år      Annonse nr: 2727666

Klipp, se bildet

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet21.02.2020 20:47:47
Slutter27.02.2020 20:47:00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist12
Referanse nr/#H97
Nyere stemplet klipp Fløybanen 100 år
Annonse nr: 2727666
Høyeste Budgiver Pablo70 (510)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 3,0024.02.2020 17:50:34
oeiholmekr 1,0024.02.2020 09:42:05
Selger:  Nymais

Medlem siden: 08.12.2019
Sted: LODDEFJORD
Karakterer (375)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 11:56:00