Sørland 82, 25.6.1982      Annonse nr: 2742765
Dekorativt motivbrev og stempel

Auksjon (2.230819) Utrop 15kr (+ porto under 50gr) Brev utgitt i anledning Frimerkeutstillingen Sørland 82. Brevet er frankert med Nk 915, og er med Særstempel, Sørland 82, 25.6.1982, 4600 Kristiansand.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Slutter om 3d 15t 53min 37sek
Slutter12.04.2020 22:11:22
Annonse vist11
Referanse nr/#2.230819

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (670)  Se selgers karakterbok

Generert: 09.04.2020 06:17:45