Postkort Sørland 82, 25.6.1982      Annonse nr: 2742773
Dekorativt særstempelForsiden

Auksjon (5.230819) Utrop 15kr (+ porto under 50gr) Postkort Norske Frimerker 1981, fra Frimerkeutstillingen Sørland 82. Kortet er frankert med Nk 915, og er med Særstempel, Sørland 82, 27.6.1982, 4600 Kristiansand.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Slutter om 3d 15t 19min 46sek
Slutter12.04.2020 22:11:22
Annonse vist9
Referanse nr/#5.230819

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (670)  Se selgers karakterbok

Generert: 09.04.2020 06:51:36