First Flight DC-9 Stockholm-Amsterdam 1967      Annonse nr: 2742780
SAS First Flight-kort 1967Baksiden

Auksjon (9.230819) Utrop 20kr (+ porto under 50gr) SAS First Flight-kort 1967. Førsteflygning med DC-9 Stockholm-Amsterdam, 18.oktober 1967. Mottaksstempel og returadresse bak.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Slutter om 6d 2t 51min 32sek
Slutter05.04.2020 22:08:47
Annonse vist9
Referanse nr/#9.230819

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (669)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 19:17:15