First Flight Oslo-Singapore 1967      Annonse nr: 2742836
SAS First Flight-brev 1967Baksiden

Auksjon. Utrop 30kr (+ porto under 50gr) SAS First Flight Trans-Asian Express 1967. Førsteflygning Oslo-Singapore, 4.november 1967. Anmerkning for merke etter binders(?) oppe i venstre hjørne, og lett gulnet papir i øvre og høyre del av brevet.Mottaksstempel og returadresse bak.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Slutter om 3d 14t 58min 8sek
Slutter12.04.2020 22:11:23
Annonse vist10

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (670)  Se selgers karakterbok

Generert: 09.04.2020 07:13:15