Salgsplansje Wasaloppet, Jubileumsåret 1973.      Annonse nr: 2742890
Wasaloppet, renn nr 50. Original salgsplansje fra 1973.

Auksjon (1.1110). Utrop 75kr (+ porto under 350gr)
Sverige 1973. Spesialbrev utgitt i anledning Wasaloppets Jubileumsrenn, nr 50 i rekken.
Brevene er frankert med Afa-nr 596 Co-Cn i 4-blokk, og med vignett som viser Starten i Sälen, Kontrollposten i Evertsberg, og Målgang i Mora. Det er også ulike Motivstempler for hvert av brevene som illustrerer det samme.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 75,00
Slutter om 3d 15t 52min 29sek
Slutter12.04.2020 22:40:36
Annonse vist11

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (670)  Se selgers karakterbok

Generert: 09.04.2020 06:48:07