Salgsplansje Vasaloppet, Jubileumsåret 1973. (Par)      Annonse nr: 2742894
Vasaloppet nr 50. Original Salgsplansje fra 1973.

Auksjon (2.1110). Utrop 50kr (+ porto under 350 gr)
Sverige 1973. Spesialbrev utgitt i anledning Vasaloppets Jubileumsrenn, nr 50 i rekken.
Brevene er frankert med Afa-nr 596 Co-Cn i par, og med Motivstempler som viser Starten i Sälen, Kontrollposten i Evertsberg, og Målgang i Mora. Hvert brev har ulike Vignetter som illustrerer den historiske hendelsen der to skiløpere gikk fra Mora til Sälen for å finne tak i Gustav Vasa, som ville avsette den danske-norske Kongen Christian ll som regjerte i Kalmarunionen.Avsluttes torsdag 18.okt kl 21.00
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Slutter om 3d 17t 34min 58sek
Slutter12.04.2020 22:40:36
Annonse vist12

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (670)  Se selgers karakterbok

Generert: 09.04.2020 05:05:38