Nk 1051 i par med trykkingsdato i marginalen      Annonse nr: 2742900
Med trykningsdato 12. VIII i marginalen

Auksjon.Utrop 20kr (+ porto under 20gr)
Norge 1988 postfrisk. Nk 1051, 10kr Kong Christian IV 400 år, i horisontalt par med trykningsdato 12. VIII 88 i marginalen
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Slutter om 3d 16t 35min 6sek
Slutter12.04.2020 23:37:27
Annonse vist9
Referanse nr/#7.130919

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (670)  Se selgers karakterbok

Generert: 09.04.2020 07:02:21