MONNYPUTT Island 1953 " Hollandshjelpen" **      Annonse nr: 2760898

Islands Luftpost 1952    2 merke i postfrisk kvalitet

Fasit Nr 319-20 Verdi  12+20=Kr 32

Afa Nr 266-67 verdi 10+15= Kr 25

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Kjøp nåkr 10,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 13d 6t 58min 14sek
Slutter20.04.2020 07:06:04
Annonse vist2

Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (2042)  Se selgers karakterbok

Generert: 07.04.2020 00:07:50