MONNYPUTT Island Postfriskt Geysir 60 aur grovtagga      Annonse nr: 2760913

Island Geysir POSTFRISKT merker 60 aur  bra kvalitet

Tagget 11,5

Fasit nr 235  Verdi Kr 60

AFA nr 230 b  Verdi Kr 50

Sjå og mine andre auksjoner av merke, par og miniark frå Norge og dei andre nordiske landa.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Kjøp nåkr 15,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 2d 20t 13min 9sek
Slutter05.04.2020 13:05:49

Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (2038)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 16:52:40