Monnyputt Island Postfriskt "dobbelthove" 20 aur      Annonse nr: 2761674

   Två Konger     postfriske merker 20 aur

Fasit nr84 verdi 200

  Afa Nr56 verdi 160

Sjå og mine andre auksjoner av merke, par og miniark frå Norge og dei andre nordiske landa.

Objektets tilstand
Utropspriskr 48,00
Kjøp nåkr 48,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 5d 20t 54min 35sek
Slutter12.04.2020 19:50:23
Annonse vist5

Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (2042)  Se selgers karakterbok

Generert: 06.04.2020 22:55:48