FDC Viking reklamebyrå a/s, Ungdomsåret 1985      Annonse nr: 2761731
FDC 1985 med vignett Viking Reklamebyrå a/s. Sjelden

Fastpris 265kr (+ porto under 50gr).
FDC 19.6.1985. NK 972-73, Det Internasjonale Ungsomsår 1985.
Med sjelden Vignett, Viking reklamebyrå a/s, grad 8 i Brænne-katalogen.
Det er noe spenn i papiret, trolig pga tidligere lagring i litt for fuktig luft.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Salgspriskr 265,00
Solgt forkr 265,00
Annonse vist14
FDC Viking reklamebyrå a/s, Ungdomsåret 1985
Annonse nr: 2761731
Høyeste Budgiver helse01 (35993)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 265,0002.04.2020 20:59:26
Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (670)  Se selgers karakterbok