Låtefoss. Ruten Odda - Telemark      Annonse nr: 2766322
Normann. 11-47-27

Et pent brukt storformat kort. Har noe kant og hjørneslitasje, Frimerke fjernet og med det mesteparten av stempelet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 19d 9t 23min 47sek
Slutter17.04.2020 13:18:00
Bud nåkr 10,00
Annonse vist12

Høyeste Budgiver alffrank (1592)  Se budgivers karakterbok
alffrankkr 10,0017.03.2020 13:35:07

Karakterer (1073)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 03:54:13