FDC Julefrimerker 1997 med fosfor.papir      Annonse nr: 2766916
Fdc 1997 med fosforescerende papirBilde i UV-lys med referanse «den vanlig» liggende bak

Utrop 250kr (+ porto under 50gr).
Norge FDC 1997. Nk 1316-17 y, Juleposten 1997, med fosforescerende papir.
HK-verdi 1100kr.

Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
Slutter om 1d 0t 40min 54sek
Slutter31.03.2020 20:05:33
Annonse vist9
Referanse nr/#1.170320

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (669)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 19:24:39