NK- 179** 4-blokk      Annonse nr: 2771711

Postfrisk 4-blokk
Oppgjør innen 7 dager
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Slutter om 2d 15t 21min 36sek
Slutter05.04.2020 19:00:00
Bud nåkr 285,00
Annonse vist70

Høyeste Budgiver sae1946 (50)  Se budgivers karakterbok
sae1946kr 285,0030.03.2020 18:49:29
Hoggerudkr 260,00 (Autobud)30.03.2020 18:49:29
Hoggerudkr 210,0022.03.2020 13:15:02
sae1946kr 200,00 (Autobud)22.03.2020 13:15:02
sae1946kr 170,0022.03.2020 12:54:48
Hoggerudkr 155,00 (Autobud)22.03.2020 12:54:48
Hoggerudkr 130,00 (Autobud)22.03.2020 12:54:12
sae1946kr 110,0022.03.2020 12:54:12
Hoggerudkr 85,0022.03.2020 11:13:53
sae1946kr 75,00 (Autobud)22.03.2020 11:13:53
sae1946kr 70,0022.03.2020 09:42:50
Hoggerudkr 65,00 (Autobud)22.03.2020 09:42:50
Hoggerudkr 35,00 (Autobud)22.03.2020 09:42:18
sae1946kr 32,0022.03.2020 09:42:18
Hoggerudkr 21,0022.03.2020 00:18:15
sae1946kr 20,00 (Autobud)22.03.2020 00:18:15
sae1946kr 15,0021.03.2020 18:10:15
Selger:  Crocco

Medlem siden: 26.01.2009
Sted: Tønsberg
Karakterer (927)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 03:38:24