O. Krohn Eget konsulatvæsen småformat ubrukt      Annonse nr: 2776210
Ingen utgiver

Små slitasjer på hjørna ellers bra på et fint kort som har sittet i album

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet24.03.2020 12:28:12
Slutter31.03.2020 20:07:00
Solgt forkr 251,00
Annonse vist52
O. Krohn Eget konsulatvæsen småformat ubrukt
Annonse nr: 2776210
Høyeste Budgiver solheim9 (10709)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 251,0031.03.2020 09:51:36
samvråbukr 250,00 (Autobud)31.03.2020 09:51:36
samvråbukr 180,0031.03.2020 09:48:37
solheim9kr 161,00 (Autobud)31.03.2020 09:48:37
solheim9kr 160,0029.03.2020 12:47:42
baronen50kr 140,00 (Autobud)29.03.2020 12:47:42
baronen50kr 120,0026.03.2020 10:46:39
samvråbukr 100,00 (Autobud)26.03.2020 10:43:35
baronen50kr 100,0026.03.2020 10:43:35
samvråbukr 90,00 (Autobud)26.03.2020 10:43:09
baronen50kr 80,0026.03.2020 10:43:09
samvråbukr 55,0026.03.2020 09:25:03
baronen50kr 50,0025.03.2020 12:52:04
itfcmasikr 48,00 (Autobud)25.03.2020 12:52:04
itfcmasikr 38,00 (Autobud)25.03.2020 12:51:42
baronen50kr 35,0025.03.2020 12:51:42
itfcmasikr 32,0025.03.2020 00:07:41
baronen50kr 30,00 (Autobud)25.03.2020 00:07:41
baronen50kr 22,0024.03.2020 18:42:43
bergmorkr 20,00 (Autobud)24.03.2020 18:42:43
bergmorkr 14,00 (Autobud)24.03.2020 13:35:24
birgholkr 12,0024.03.2020 13:35:24
bergmorkr 10,0024.03.2020 13:29:06
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (18055)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 02:09:31