FDC 1995 med sjelden vignett (grad 8)      Annonse nr: 2778125
FDC med sjelden Vignett. Sidestemplet Bardu

Utrop 250kr (+ porto under 50gr)

Norge FDC 1995. Nk 1227-29, 50-årsdagen for Frigjøringen.

FDC med Vignett nr. 83 i Brænne-katalogen, grad 8 (sjelden).

Prima kvalitet.

Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
Solgt forkr 250,00
Annonse vist20
Referanse nr/#1.110320
FDC 1995 med sjelden vignett (grad 8)
Annonse nr: 2778125
Høyeste Budgiver helse01 (35993)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 250,0002.04.2020 20:51:06
Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (670)  Se selgers karakterbok