Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
500 kr 1994 - VI # 4201521594. Brukskvalitet      Annonse nr: 2778197
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
175255

500 kr 1994 - VI # 4201521594. Brukskvalitet
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om 5d 9t 13min 11sek
Slutter03.04.2020 20:23:00
Bud nåkr 330,00  
Annonse vist53
Referanse nr/#Super-Friday
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver navlelo (70)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
navlelokr 330,00 (Autobud)26.03.2020 11:36:13
digaskr 305,0026.03.2020 11:36:13
navlelokr 275,00 (Autobud)26.03.2020 11:35:57
digaskr 250,0026.03.2020 11:35:57
navlelokr 205,0026.03.2020 03:14:58
digaskr 200,00 (Autobud)26.03.2020 03:14:58
digaskr 145,0025.03.2020 20:22:55
Pengepungenkr 125,00 (Autobud)25.03.2020 20:22:39
digaskr 110,0025.03.2020 20:22:39
Pengepungenkr 55,00 (Autobud)25.03.2020 20:22:23
digaskr 50,0025.03.2020 20:22:23
Pengepungenkr 11,0025.03.2020 18:43:26
Roald1946kr 10,00 (Autobud)25.03.2020 18:43:26
Roald1946kr 3,0025.03.2020 18:26:35
digaskr 1,0025.03.2020 18:22:45
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (4347)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 29.03.2020 11:09:49
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::