Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
10 kr London 1944 Z403866. Kval 1+      Annonse nr: 2778199
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
175252

10 kr London 1944 Z403866. Kval 1+
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om 4d 1t 33min 40sek
Slutter03.04.2020 20:24:00
Bud nåkr 1 250,00  
Annonse vist114
Referanse nr/#Super-Friday
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver Moses 1234 (620)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Moses 1234kr 1 250,0029.03.2020 16:41:21
tomarongkr 1 200,00 (Autobud)29.03.2020 16:41:21
tomarongkr 1 150,00 (Autobud)29.03.2020 16:41:00
Moses 1234kr 1 100,0029.03.2020 16:41:00
tomarongkr 1 000,0028.03.2020 16:51:16
navlelokr 999,00 (Autobud)28.03.2020 16:51:16
navlelokr 950,0026.03.2020 03:13:31
Pengepungenkr 910,00 (Autobud)26.03.2020 03:13:31
Pengepungenkr 750,0025.03.2020 18:42:09
1969edvindkr 700,00 (Autobud)25.03.2020 18:42:09
1969edvindkr 650,0025.03.2020 18:22:01
jakob64kr 600,00 (Autobud)25.03.2020 18:22:01
jakob64kr 550,00 (Autobud)25.03.2020 18:21:43
1969edvindkr 500,0025.03.2020 18:21:43
jakob64kr 43,00 (Autobud)25.03.2020 18:21:34
digaskr 40,0025.03.2020 18:21:34
jakob64kr 11,0025.03.2020 17:47:25
alffrankkr 10,00 (Autobud)25.03.2020 17:47:25
alffrankkr 5,00 (Autobud)25.03.2020 17:45:17
bjorikr 3,0025.03.2020 17:45:17
alffrankkr 1,0025.03.2020 17:20:40
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 30.03.2020 18:50:20
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::