293. Vertikalt par Hvit V med del av FD-stp OSLO 16.10.      Annonse nr: 2778799

166316

293. Vertikalt par Hvit V med del av FD-stp OSLO 16.10.41. Fra rull solgt før offisiell utgivelsesdato.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
Slutter om 4d 1t 26min 47sek
Slutter03.04.2020 20:28:00
Bud nåkr 180,00
Annonse vist26
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver hansen56 (575)  Se budgivers karakterbok
hansen56kr 180,0027.03.2020 20:11:38
Godseierkr 177,00 (Autobud)27.03.2020 20:11:38
Godseierkr 150,0026.03.2020 14:27:14
Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 19:01:13