8 II a, t.7. Omvendt ujevnt fullstp 261 (Silgjord - 6 p      Annonse nr: 2778815

174933

8 II a, t.7. Omvendt ujevnt fullstp 261 (Silgjord - 6 pkt) på 4 sk Våpen I.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Slutter om 4d 2t 41min 44sek
Slutter03.04.2020 20:33:00
Annonse vist13
Referanse nr/#Super-Friday

Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 17:51:16