315. **. Maskintest-trykk av rød Grieg uten verdiangive      Annonse nr: 2779154

166317
315. **. Maskintest-trykk av rød Grieg uten verdiangivelse.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Slutter om 0d 17t 57min 39sek
Slutter03.04.2020 20:57:00
Bud nåkr 25,00
Annonse vist6
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver steib3-2007 (4)  Se budgivers karakterbok
steib3-2007kr 25,0002.04.2020 10:02:43
Karakterer (4400)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 02:59:21