Nk. 498 Universitetet      Annonse nr: 2779594

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 2d 12t 13min 48sek
Slutter05.04.2020 15:00:00
Bud nåkr 1,00
Annonse vist3

Høyeste Budgiver helse01 (35248)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 1,0031.03.2020 07:58:38

Karakterer (32550)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 02:46:12