T-9. Luksusstp BREMNES 10-9-34 (6 pkt) på 2 øre Offentl      Annonse nr: 2779602

174679T-9. Luksusstp BREMNES 10-9-34 (6 pkt) på 2 øre Offentlig Sak.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Slutter om 0d 18t 53min 48sek
Slutter03.04.2020 21:42:00
Bud nåkr 280,00
Annonse vist21
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver Kuha67 (69)  Se budgivers karakterbok
Kuha67kr 280,0002.04.2020 18:18:22
Jano 16kr 275,00 (Autobud)02.04.2020 18:18:22
Jano 16kr 255,0002.04.2020 16:11:02
Kuha67kr 245,00 (Autobud)02.04.2020 16:11:02
Kuha67kr 230,0002.04.2020 11:47:32
Jano 16kr 218,00 (Autobud)02.04.2020 11:47:32
Jano 16kr 185,0002.04.2020 01:45:50
Kuha67kr 165,00 (Autobud)02.04.2020 01:44:49
Jano 16kr 145,0002.04.2020 01:44:49
Kuha67kr 100,0028.03.2020 21:06:21
Karakterer (4400)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 02:48:12