1. Luksus 12-streks riststp på smalrandet 4 sk Våpen. Posisj      Annonse nr: 2779639

174649 1. Luksus 12-streks riststp på smalrandet 4 sk Våpen. Posisjon C 7.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 200,00
Slutter om 6d 1t 16min 38sek
Slutter05.04.2020 20:00:00
Annonse vist5
Referanse nr/#Weekly2018-08

Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 18:43:22