Agent X9. Nr. 1 - 1974      Annonse nr: 793933

Et særdeles pent blad med kun en svak slitasje helt øverst på ryggen. Også noen svake "bølger" helt ytterst på forsidens langside og bunn. Baksiden har en svak brettanvisning ca. to cm fra ryggen øverst og en svak brett på ø. hj. Bortsett fra dette så er bladet helt fritt for andre bretter. Ei heller noen rifter eller løse sider. Virker ulest da det er god spenst i bladet og det er ikke trykket ut ned mot stiftene.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1 500,00
Kjøp nåkr 1 950,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 10d 14t 38min 31sek
Slutter30.10.2019 06:20:19
Annonse vist1872

Karakterer (953)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.10.2019 15:41:48