Fra Grini.      Annonse nr: 967166

Dette er et meget flott signert bilde av Grini fangeleir under krigen. Det er utført av Lorang Jörgensen. Fange nr. - 13105 i 1944. Målene på ramme utvendig er 528 x 358 mm. Selve motivet er 440 x 286 mm. Hva jeg kan se så er det ingen skader på motivet, men det har noen brune "muggflekker" på venstre side på det hvite rammeområdet og et par små på høyre side.
Objektets tilstand
Utropspriskr 750,00
Kjøp nåkr 975,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 3d 15t 37min 24sek
Slutter22.08.2019 18:20:52
Annonse vist619

Karakterer (929)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 02:43:28