GiBud.no : Frimerker : Norge Prakt & Lux : Øvrig Norge prakt & lux : Auksjon
NK 1 3 stripe riststemplet      Annonse nr: 984761
	NK 1 3 stripe riststemplet
NK 1 3 stripe riststemplet

NK  1 3 stripe riststemplet

kr 15,00
Utropspriskr 3 600,00
Startet28.10.2018 02:29:56
Slutter19.11.2018 02:29:56
FylkeAkershus
Solgt forkr 3 600,00
Annonse vist3385
*Anonym budgiver aktivert Les mer om anonym budgiver
NK 1 3 stripe riststemplet
Annonse nr: 984761
Høyeste Budgiver Anonym
Anonymkr 3 600,0013.11.2018 06:59:30
Selger:  abbey

Medlem siden: 08.10.2001
Sted: Fitjar
Karakterer (1640)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2018 01:38:43