122 937
141 587
217 064
703 724

Nk 848 Postfrisk. 2kr Norsk Ingeniørkunst 1979

Annonse nr: 2921674

Fastpris 3kr (+ porto under 20gr) Norge 1979 Postfrisk. Nk 848, 2 kr Norsk Ingeniørkunst - Vessingsjø Dam.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 3,00
3
Antall tilgjengelig: 4 stk.
Annonse vist90 ganger

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (3952)