127 842
141 587
217 076
703 727

AFA : 536. " FIPEX frimerkeutstilling i New York. 1956.

Annonse nr: 4371677
AFA : 536.

Monaco.

Postfrisk.

Se bilde.

Har ikke VIPPS !! Du betaler etter postens takster. Etter vekt. Bortkommen post er ikke selgers ansvar. Sender post hver dag.Har IKKE Vipps. Lykke til med handelen. Hilsen Roy
Objektets tilstand
Salgspriskr 2,00
2
Annonse vist62 ganger
Referanse nr/#Album # 6 - 83

Karakterer (7372)