128 535
142 581
223 815
723 345

Akerselven (P. Astrups Serie 1 No. 116) - Datert 6/3-05

Annonse nr: 4440506
Akerselven (P. Astrups Serie 1 No. 116) - Datert 6/3-05Akerselven (P. Astrups Serie 1 No. 116) - Datert 6/3-05

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg/småknekk samt noe flekket bakside.

Stemplet/postgått - men frimerke fjernet. Datert 6/3-(19)05.

Eneret Peter Astrups Kunstforlag. Serie 1 No. 116.

Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
40
Startet05.03.2023 10:54:36
Sluttet15.03.2023 19:10:00
Solgt forkr 40,00
40

Annonse vist26 ganger
Annonse nr: 4440506
Høyeste Budgiver birghol (5060)  Se budgivers karakterbok
birgholkr 40,0005.03.2023 10:59:02

Karakterer (16649)