Profilerte auksjoner

42 I bY .(*). 5 øre 21 mm med 2 klare deler av VM II, s 1 dirheim i sølv fra perioden år 700-900. Disse ble kom SANDNESGREND 20-X-47 (7 pkt). Praktstp på Nk 362. SKILLEFJORD 31-5-46 (8 pkt). Vakkert fullstp på klipp m 465 = Mørkesæter (10 pkt). Kan være Melingsvaag (ukjent
kr 7500 Bud nå kr 60 kr 150 Bud nå kr 175 kr 500

569 (t.1) = Sandvik (10 pkt). Sidevendt grøtete stp på  NK 885 - Førstedagsstemplet helark (50 merker) Super Safe 998-1001 .**. Pakke med 500 stk Arbeidsliv II. Portover ALLT UT 1 KRONE !!!   (1 )
kr 200 kr 1 kr 150 kr 2500 Bud nå kr 140

 Nye objekter

Harstad kirke Øyer. Mageli Camping, Tretten. Ullensvang kirke  FDC NK 649-652 Vignett 3 NFT. Tisleidalen kapell. Valdres.
kr 10 kr 20 kr 30 kr 12 kr 20

Fra Sikkelsdalen. Lot 4 kort HAMMERFEST. #2.  3 Aune ,1 To-Foto Ulvik kirke Frogner kirke. Lier Kringen støtten.
kr 30 kr 15 kr 10 kr 30 kr 30

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

NK 380-82.PEN RUND/FULLSTEMPLA SERIE. NK 485-89.PEN RUNDSTEMPLA SERIE. SVERIGE.AFA 51-PRIMA=WESTERÅS= NK 357-58.-ÅDALSBRUK,BEKKJARVIK- NK 145.PRAKT=NORDHEIM 21 VI 36=(Tustna)
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

NK 146,154,212.-TVEDESTRAND,NÆRBØ,LONGYEARBYEN= NK 1096.PRIMA=LERRESFJORD=(Alta) NK TJ.70.PENT=KOLDKINN(TE)-nedlagt 1967- NK 564-65.PEN RUNDSTEMPLA SERIE. NK 479.PENT RUNDSTEMPLA=STANGE...22-1-60=

Sist oppdatert: 23.05.2019 22:10:47