USA 20$ 1898 (Philadelphia) DANMARK 1863. 16 Skill. rosalilla stukket kant AFA 10 NK  1 3 stripe riststemplet Agent X9 - 1987 NY PRIS - 1500 kr.
kr 10500 kr 600 kr 3600 kr 15 kr 1500

China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  9.4.76 (3) China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  7.5.76 China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  12.6.76 (1) China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  12.6.76 (2) China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  16.7.76
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sverige. AFA  Blomster 2017  (2) Sverige. AFA  Blomster 2017  (3) Sverige. AFA  Blomster 2017  (4) Sverige. AFA  Julefrimerke 2017  (1) Sverige. AFA  Julefrimerke 2017  (2)
Bud nå kr 1 Bud nå kr 3 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 3

Sist oppdatert: 17.07.2018 09:49:37