Profilerte auksjoner

Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 86 stk. Volvo modellbiler vurderes solgt. Kom med bud!! DENNE FÅR DU IKKE............. 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske
kr 200 kr 9000 kr 1 kr 400 kr 1000

NY PRIS - 1500 kr. Katalog: Norges Mynter 2019 NK  1 3 stripe riststemplet Agent X9 - 1987 Over 20 DVD!
kr 1500 kr 125 kr 3600 kr 15 kr 1

 Nye objekter

FH68B NK 1017-18, uten nr/uperforert postfrisk HK 110,- Hammerfest *Jansvandsskoven ved Hammerfest* Karasjok - fin oversikt! Hus i vinter anno 1913! Se to skann* Jac. Edgren *Samspel* Fint kort!
kr 55 kr 50 kr 25 kr 25 kr 25

FINGAL *Men utstyret må være i orden* ERIK LORENTZ ANDERSEN - Kortspesialisten - 1997 *Sletta Radøy* Vestnorsk Utvandr. senter* ERIK LORENTZ ANDERSEN - Kortspesialisten nr. 9612-12001 ERIK LORENTZ ANDERSEN - Kortspesialisten 9607 - 1998
kr 20 kr 20 kr 20 kr 20 kr 20

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

AMSTERDAM 13/9 1954 ( 82 )  NICE - LA CÓTE D´AZUR 31/7 1956 ( 34 )  KOPPERUD - GJØVIK, klipp med BLOMSTERMOTIV st. 1999 2660 DOMBÅS, 30.11.1998 på 8-blokk NK1318 BUDAPEST - PANORAMA OF THE DANUBE BY NIGHT 2/1-38 (85)
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

VERDUN ( MEUSE ) MONUMENT DE LA VICTOIRE 1964 ( 36 )  STATUE OF LIBERTY - NEW YORK BAY - 28.3 1973(12) BUCURESTI - 1954 ( 88 )  FIN SAMLING BRITISKE KOLONIER ( 156 )   FACIT 384 X  14 ( 182 )
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 5 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 22.09.2018 02:13:43