Toppobjekter

VESTMAR FOLKEHØGSKULE NESLANDSVATN 2 kr 1893. Kval 1 (hakk kl 8) 1 kr 1888. En sjelden mynt som mange mangler! GROV CAMPING VÅGÅ NORMANN  G-5-90 FDC - NK 441-442 - 28/3 1956 OSLO ( 109)
Bud nå kr 55 Bud nå kr 660 Bud nå kr 1540 Bud nå kr 76 Bud nå kr 26

FDC - NK 483-484 - OSLO 7/4 1960 ( 102 )  NORSKE FRIMERKER 1998 ** ( 234 )  Monnyputt Rask handelSJÅ HER 20miniark og 55 par ** FDC - NK 411-412 - REKOMMENDERT 2/8 1952 (107 )  Bessheim sæter, Jotunheimen ( C.A. Erichsen 515/7)
Bud nå kr 29 Bud nå kr 85 kr 1000 Bud nå kr 19 Bud nå kr 101

 Nyhet!

Selger du mye på GiBud?

GiBud AS har nå gleden av å kunne tilby skreddersydde butikkløsninger for deg som selger mye på GiBud.

En butikkløsning hos GiBud koster NOK 500,-* pr måned og inkluderer følgende:

  • Tilgang til auksjons- og vareopplaster via Excel
  • Mulighet til å legge ut spesialauksjoner
  • Mulighet til å legge ut butikkvarer
  • Mulighet til å legge ut lagervarer
  • Få dine auksjoner eksponert i egne kategorier
  • Egendefinerte kategorier
  • Mulighet til å integrere dine GiBud objekter på egen nettside
  • Mulighet for lagring av bilder på server (koster 60,-*/mnd)

Butikkbrukere får banner/logo med link til sine objekter på GiBud.no

I tillegg vil mange andre funksjoner legges til i tiden framover.

For mer informasjon ta gjerne kontakt på [email protected] eller ring 954 54 901

 Nye objekter

NK-nr  1842  Stemplet NK-nr  1843  Stemplet NK-nr  1846  Stemplet NK-nr  1848  Stemplet NK-nr  1851  Stemplet
kr 1 kr 1 kr 6 kr 14 kr 9

NK-nr  1852  Stemplet NK-nr  1853  Stemplet NK-nr  1854  Stemplet NK-nr  1855  Stemplet  1887 -6d. rose-red overtrykk GOVT PARCELS (CV 2222kr)
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 10

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

LATVIA - AFA 466 (1999) og 525 (2000) - St. 12.09.2001 FDC - LATVIA - AFA 554 (2001) Fransk Indokina: 1 cent 1941. Tyskland: 50 pfennig 1920 J. Kv. 1+/01 NK: 873-74 - Blomster IV **
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

FDC - ESTLAND - AFA 404 (2000) FDC - ESTLAND - AFA 412 (2000) FDC - ESTLAND - AFA 439 (2001) FDC - ESTLAND - AFA 440 (2001) FDC - ESTLAND - AFA 443 (2001)

Sist oppdatert: 17.09.2019 23:46:47