Profilerte auksjoner

76. S/h-kort 'Storgaden, Egersund' brukt -06. Sven Lars 76. S/h-kort 'Fra Sandnes' brukt -06. Hannchen Jacobsen NK 885 - Førstedagsstemplet helark (50 merker) NK 2-3RINGS  Agent X9 - 1987
Bud nå kr 160 Bud nå kr 225 Bud nå kr 1 Bud nå kr 125 kr 15

ABSOLUTT SISTE PRIS 110 stk A merker. Pålydende 1.760- Monnyputt   Ønsker du RASK handel .SJÅ HER Super Safe Posten årbøker 1988-1999.  Pålydende 1.940,10.
kr 1000 kr 1100 kr 100000 kr 150 kr 950

 Nye objekter

NK 1238  ØSTERÅS 29.8.96. NK 1263  NORDKAPP 1.7.96. NK 1267  GIBOSTAD 2.12.96. Eldre Coca cola pins Jens Evensen  NK 1273  RØROS 15.11.96.
kr 10 kr 10 kr 10 kr 10 kr 10

VIF - LIVERPOOL ULLEVAAL STADION 5 TH AUGUST 2008 NK 1253/1254  SANDEFJORD 23.2.96. NK 1253/1254  MEISTERVIK LP. 27.7.96. VIF - LIVERPOOL ULLEVAAL STADION 5 TH AUGUST 2008 NK 1251  SARPSBORG 23.3.96.
kr 25 kr 10 kr 10 kr 25 kr 10

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Stemplet HONNINGSVÅG Stemplet GJØLANGER Stemplet MARVIK YOUNGSTORGET - OSLO,  25.09.2003 på NK1489 Haakon VII - merker
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 7

ST. OLAVS PLASS, Oslo 21.08.1980 på NK630 på klipp Stemplet SANDE I VESTFOLD OSLO - BOGSTADVEIEN,  05.09.2003 på NK1149 NK 1010 - 4,50 kr - Tall i farger Sverige / LO    kpl sats  stpl
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 24.03.2019 06:18:01