Toppobjekter

Enringsstemplene 1845-1899 etter Anders Langangens note FDC NK 1921  Bergen Filharmoniske Orkester se scan FDC NK 1380-81 stemplet Sola  se utgiver/scan OL  (1 )  FDC NK 1887 se scan
kr 275 Bud nå kr 43 Bud nå kr 211 Bud nå kr 3 Bud nå kr 28

NK 1993 Kong Olav V.  Norge FDC NK 641-45 (5) (16189) En halling NK 498-99 Universitetet 2-9-61 * Postverkets Frimerkesa NK 1548-50 st. MOELV 17.9.04  Førstedag
Bud nå kr 26 Bud nå kr 400,5 Bud nå kr 85 Bud nå kr 178 Bud nå kr 72

 Nyhet!

Selger du mye på GiBud?

GiBud AS har nå gleden av å kunne tilby skreddersydde butikkløsninger for deg som selger mye på GiBud.

En butikkløsning hos GiBud koster NOK 500,-* pr måned og inkluderer følgende:

  • Tilgang til auksjons- og vareopplaster via Excel
  • Mulighet til å legge ut spesialauksjoner
  • Mulighet til å legge ut butikkvarer
  • Mulighet til å legge ut lagervarer
  • Få dine auksjoner eksponert i egne kategorier
  • Egendefinerte kategorier
  • Mulighet til å integrere dine GiBud objekter på egen nettside
  • Mulighet for lagring av bilder på server (koster 60,-*/mnd)

Butikkbrukere får banner/logo med link til sine objekter på GiBud.no

I tillegg vil mange andre funksjoner legges til i tiden framover.

For mer informasjon ta gjerne kontakt på [email protected] eller ring 954 54 901

 Nye objekter

Vest-Tyskland afa 2421-2422 Miniark st Vest-Tyskland afa 2500-2501 Miniark st Vest-Tyskland afa 2492 Miniark st Vest-Tyskland afa 2441 Miniark st Vest-Tyskland afa 2635 Miniark st
kr 3 kr 3 kr 3 kr 2 kr 2

Vest-Tyskland afa 2694 Miniark st Vest-Tyskland afa 2846-2849 Miniark st Vest-Tyskland afa 2858-2859 Miniark st FIN LOT FRA ENGLAND: RASKA PÅ STÅR 3 DAGER!! Vest-Tyskland afa 2869-2872 Miniark st
kr 2 kr 7 kr 4 kr 10 kr 6

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

FINLAND. FDC. 1990. AFA 1092 FINLAND. FDC. 1990. AFA 1094-95 FINLAND. FDC. 1990. AFA 1096-97 FINLAND. FDC. 1990. AFA 1098-99 FINLAND. FDC. 1990. AFA 1100-02
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

FINLAND. FDC. 1990. AFA 1103 FINLAND. FDC. 2004. AFA 1704 FINLAND. FDC. 2007. AFA 1829 FDC 1999 NK1355 Valentins Dag FDC 1995 NK1223-1224 Skogsbær

Sist oppdatert: 19.07.2019 08:07:32