Profilerte auksjoner

LONDON SERIEN 1943 I POSTFRISKE PAR  SKANFIL 20000,- Monnyputt  Sverige STENPLA  Lott over1600 merker GI BUD NK  1 3 stripe riststemplet Syd Georgia Hvalfanger & Landstation 1927_ Les text! NY PRIS - 1500 kr.
Bud nå kr 11501 Bud nå kr 85 kr 3600 Bud nå kr 160 kr 1500

BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske Agent X9 - 1987 Monnyputt  Norge LOTT  Monnyputt   Norge LOTT  Monnyputt   Norge LOTT
kr 1000 kr 15 kr 99 kr 125 kr 248

 Nye objekter

Onlel Skrue. Den forsvunne gruven Donald Duck. Tilbake til Xanadu Stange Onkel Skrue. På jakt etter gull. Minnesund 1945
kr 15 kr 15 kr 10 kr 13 kr 10

VA - 20 original hits of the 70's (Lp) Bilag til Donald Duck nr. 49 - 1988 Lundamo 1940 Bilag til Donald Duck 49 - 1995 Bilag til Donald Duck nr. 13 - 1997
kr 10 kr 20 kr 10 kr 12 kr 12

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Kort - Tingvollvågen Kort - Geiranger - Dalsnibba mot Djupvatnet Kort -Sommerskisentret på Strynfjellet Kort - Sogndal i Sogn Kort - Sogndal - Sogn
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 7

Kort - Fortun i Sogn m. veien over Sognefjeller Kort - Porsgrunn Kort - Kragerø 1948 Kort - Trondskar m/Follarskarsnuten Kort - Valdres - Leira mot Strandefjorden
Bud nå kr 5 Bud nå kr 19 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 5

Sist oppdatert: 18.10.2018 02:53:47