Profilerte auksjoner

1 gammel talje og 2 grønne garnkuler S/h-kort 'Parti ved Varbergveien, Egersund'. Noe skift  76. S/h-kort 'Storgaden, Egersund' brukt -06. Sven Lars 76. S/h-kort 'Fra Sandnes' brukt -06. Hannchen Jacobsen NK 885 - Førstedagsstemplet helark (50 merker)
kr 300 Bud nå kr 85 Bud nå kr 160 Bud nå kr 225 Bud nå kr 1

NK 2-3RINGS  Agent X9 - 1987 ABSOLUTT SISTE PRIS 110 stk A merker. Pålydende 1.760- Monnyputt   Ønsker du RASK handel .SJÅ HER
Bud nå kr 135 kr 15 kr 1000 kr 1100 kr 100000

 Nye objekter

Sverige. AFA  1732  Frukt Sverige. AFA  1733  Frukt Sverige. AFA  1734  Landdyr Siste ferd med Latham  Sverige. AFA  1735  Landdyr
kr 1 kr 1 kr 1 kr 5 kr 1

Sverige. AFA  1736   Landdyr Sverige. AFA  1779  Beskyttelse av ville fugler Sverige. AFA  1790  Landdyr  II Sverige. AFA  1791  Landdyr  II Sverige. AFA  1809  VM i atletik '95
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Nk 471 Sauda Nk 471 Fredrikstad Nk 471 Brekstad Nk 472 Gamlebyen Nk 472 Bestun
Bud nå kr 5 Bud nå kr 5 Bud nå kr 5 Bud nå kr 5 Bud nå kr 5

Nk 472 Finneid Nk 472 Espe Nk 472 Hemnesberget Nk 472 Hamar Nk 472 Sommarøy
Bud nå kr 5 Bud nå kr 11 Bud nå kr 5 Bud nå kr 5 Bud nå kr 7

Sist oppdatert: 24.03.2019 11:17:49