Profilerte auksjoner

NO 1856 OscarI  2 Skill. med sidevent praktst.!  Hefteårsett 1995-08 ** . HK2019 = 8565, pålyd = 4776 Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler Agent X9 - 1987
Bud nå kr 650 kr 3140 kr 100 kr 300 kr 15

NK 885 - Førstedagsstemplet helark (50 merker) Super Safe 998-1001 .**. Pakke med 500 stk Arbeidsliv II. Portover ALLT UT 1 KRONE !!!   (1 )

kr 1 kr 150 kr 2500 Bud nå kr 140

 Nye objekter

NK-nr  1637  Stemplet NK-nr  1638  Stemplet NK-nr  1644  Stemplet NK-nr  1645  Stemplet NK-nr  1646  Stemplet
kr 4 kr 5 kr 3 kr 1 kr 1

NK-nr  1647  Stemplet NK-nr  1648  Stemplet NK-nr  1649  Stemplet NK-nr  1650  Stemplet NK-nr  1651  Stemplet
kr 3 kr 3 kr 2 kr 2 kr 1

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Danmark. AFA 827a-b-c-d Hafnia 87 Danmark. AFA 859 Vennskapsbyer Danmark. AFA 1459 Flykningehjelp Danmark. AFA 1493 Vindmøller Danmark. AFA 1551 Berømte dansker
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Danmark. AFA 1573 Natur Danmark. AFA 1586 Kart Danmark. AFA 1595 Lek i snøen Danmark. AFA 1596 Lek i snøen Danmark. AFA 1597 Lek i snøen

Sist oppdatert: 26.05.2019 09:23:46