1 gammel talje og 2 grønne garnkuler Axel Coldevin: NORSKE STORGÅRDER BIND I-II (1950) DANMARK 1863. 16 Skill. rosalilla stukket kant AFA 10 NK  1 3 stripe riststemplet Agent X9 - 1987
kr 400 kr 500 kr 600 kr 3600 kr 15

China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  9.4.76 (3) China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  7.5.76 China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  12.6.76 (1) China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  12.6.76 (2) China. Konvolutt, ikke postgått. Peking  16.7.76
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sverige. AFA  3124 Retro Sverige. AFA  3125 Retro Sverige. AFA  3126 Retro Sverige. AFA  3127 Design Sverige. AFA  3128 Sommerfugl
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 5 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 17.07.2018 10:04:37