Toppobjekter

O.v. Hanno Rev i natten småformat brukt 1934. Damm 50 kr. Olav V.  Norge FDC NK 941 (15753) Fyrtårne, Norge frimerkehefte 2016 (15734) Norge Returmerker NK R1* - R2* - verdi 2.435 NOK OL  (1 )
Bud nå kr 41 Bud nå kr 16,5 Bud nå kr 111,5 Bud nå kr 655 kr 1

Julefrimerker,  Norge frimerkehefte 2008 (15735) 3 stk. privatkort i småformat ca. 1929. O. Mølbach 5 gulspurv småformat brukt 1943. Damm N 46 Valdres Aurdal Åbjør butikk storfortmat S/H ubrukt Danmark AFA 82 - verdi 1.200 NOK
Bud nå kr 111,5 Bud nå kr 285 Bud nå kr 100 Bud nå kr 227 Bud nå kr 60

 Nye objekter

NK-nr 1815  LUX stemplet  Molde NK-nr 1816  LUX stemplet  Stavanger NK-nr 1817  LUX  Kopervik 1. dag!!! NK-nr 1818  LUX stemplet  Sandnes NK-nr 1819  LUX stemplet  Molde
kr 15 kr 20 kr 25 kr 20 kr 22

NK-nr 1821  LUX stemplet  Stavanger NK-nr 1822  LUX stemplet  Stavanger NK-nr 1823  LUX stemplet  Tønsberg NK-nr 1824  LUX stemplet  Stavanger NK-nr 1824  LUX stemplet  Stavanger
kr 7 kr 7 kr 22 kr 9 kr 9

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

BRD - AFA 3706 BRD - AFA 3711E BRD - AFA 3715 BRD - AFA 3715E BRD - AFA 3717E
Bud nå kr 1 Bud nå kr 0,5 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

BRD - AFA 3718 - 19 BRD - AFA 3720 BRD - AFA 3730 BRD - AFA 3737E BRD - AFA 3740E
Bud nå kr 1 Bud nå kr 2,5 Bud nå kr 0,5 Bud nå kr 1 Bud nå kr 0,5

Sist oppdatert: 24.06.2019 22:25:09