Profilerte auksjoner

Over 20 DVD!  K151 Gml. Rosa måneskinnslampe. Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 86 stk. Volvo modellbiler vurderes solgt. Kom med bud!! 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler
kr 1 kr 3500 kr 200 kr 9000 kr 400

NK 44--CHRISTIANIA Monnyputt  Sverige STENPLA  Lott over1600 merker GI BUD NK  1 3 stripe riststemplet Syd Georgia Hvalfanger & Landstation 1927_ Les text! NY PRIS - 1500 kr.
Bud nå kr 900 Bud nå kr 205 kr 3600 Bud nå kr 160 kr 1500

 Nye objekter

Finland-Afa: 88+91+92+95- Løve u. vm ** ROTTNEST ISLAND, AUSTRALIA. Finland-Afa: 98+99+100+101- Løve u. vm ** Finland-Afa: 113Ax+127B- Løve ** Finland-Afa: 125+126 - Republikken 10 år **
kr 8 kr 8 kr 15 kr 3 kr 1

Finland-Afa: 149+150+152+156 - Løvetegning 1930 **/* NK 1 lux riststemplet Finland-Afa: 182+183+184+186 - Løvetegning ** Finland-Afa: 205+237 - Løvetegning ** NK 7 lukefyller
kr 2 kr 250 kr 8 kr 3 kr 100

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Kort - Parti fra Valdresflyvegen mot Besseggen Kort - Rosendal Baroni Kort - Ålesund 1953 Kort - Moskusfarmen, Bardu Kort - Karasjok
Bud nå kr 5 Bud nå kr 5 Bud nå kr 5 Bud nå kr 1 Bud nå kr 25

Kort  Rembrandt's mor Kort  Rembrandt - Kleshandler lauget Kort  Rembrandt - Nattevakten Kort - J. Bratland: Fisker Kort - Hester (Christiania?)
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 27

Sist oppdatert: 20.10.2018 02:55:09