Toppobjekter

Propaganda postkort - stemplet Krakau 1943 Gjendesheim storformat S/H brukt 1957 ROGALAND: Bunke med 50 stedskort (ingen fra Stavanger). Østsachsen MI 56 variant v1 - verdi 1.000 NOK Nedre Leirungsdalen mot Gjendesheim stp GJENDESHEIM
Bud nå kr 75 Bud nå kr 290 kr 500 Bud nå kr 110 Bud nå kr 60

O. Moe 2 nisser og gris småformat brukt 1929 ROGALAND: Bunke med 50 stedskort (ingen fra Stavanger). STAVANGER: Boks med 250-300 moderne kort i kartotekeske 4b. 4 skill pent stpl FLAKSTAD 17/6-1861 (10 pkt). Dato NORDKAPP V  -  LUX STEMPLET SERIE
Bud nå kr 32 kr 500 kr 1500 kr 5000 Bud nå kr 70

 Nyhet!

Selger du mye på GiBud?

GiBud AS har nå gleden av å kunne tilby skreddersydde butikkløsninger for deg som selger mye på GiBud.

En butikkløsning hos GiBud koster NOK 500,-* pr måned og inkluderer følgende:

  • Tilgang til auksjons- og vareopplaster via Excel
  • Mulighet til å legge ut spesialauksjoner
  • Mulighet til å legge ut butikkvarer
  • Mulighet til å legge ut lagervarer
  • Få dine auksjoner eksponert i egne kategorier
  • Egendefinerte kategorier
  • Mulighet til å integrere dine GiBud objekter på egen nettside
  • Mulighet for lagring av bilder på server (koster 60,-*/mnd)

Butikkbrukere får banner/logo med link til sine objekter på GiBud.no

I tillegg vil mange andre funksjoner legges til i tiden framover.

For mer informasjon ta gjerne kontakt på [email protected] eller ring 954 54 901

 Nye objekter

Danmark  AFA-nr  1740   Stemplet Brev st. KROKHAUG 18.4.1955 (2583) Danmark  AFA-nr  1741   LUX stemplet Nk 439, prakt SELJELVNES 23.XII.55 Danmark  AFA-nr  1742A Miniark Stemplet
kr 3 kr 25 kr 12 kr 10 kr 13

Danmark  AFA-nr  1743   Stemplet Danmark  AFA-nr  1744A Miniark Stemplet Danmark  AFA-nr  1745   Stemplet Bodø, 5-bilders ( Aune M-5301-1) Danmark  AFA-nr  1746a   Stemplet
kr 6 kr 12 kr 3 kr 20 kr 3

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Belgia afa 1672 Belgia afa 1403 Belgia afa 1521 Anders Færevåg - Se din konge kommer til deg Samling Norge. 200 forskjellige fra NK 1704- NK 1996
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 51

Nk 471 Alteidet 10 2 67 Nk 115 2 merker med perfin AFA 1273 -  Romania spartakiade 1965 Ungarn viteskapsakademi
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 21.01.2020 17:30:50