Toppobjekter

ISLAND. FDC. 1962. AFA 365-66. Vignett: F.F.7. Monnyputt Rask handelSJÅ HER 20miniark og 55 par ** KRAGERØ  SANGFORENING? 1926 TELEMARK Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) FLYBLAD -
Bud nå kr 15 kr 1000 Bud nå kr 150 kr 100 Bud nå kr 61

Kolbu. Måneskinsaften. Hus ( Kristine Deinboll ) Nk 88 30 øre på 7 skill * Bruksmerker, Norge FDC NK 617, 21 og 29 (17571) Monnyputt Rask handel SJÅ HER 20 miniark+56 par Diverse pent stempla (b1108)
Bud nå kr 250 Bud nå kr 51 Bud nå kr 37,5 kr 1000 Bud nå kr 125

 Nyhet!

Selger du mye på GiBud?

GiBud AS har nå gleden av å kunne tilby skreddersydde butikkløsninger for deg som selger mye på GiBud.

En butikkløsning hos GiBud koster NOK 500,-* pr måned og inkluderer følgende:

  • Tilgang til auksjons- og vareopplaster via Excel
  • Mulighet til å legge ut spesialauksjoner
  • Mulighet til å legge ut butikkvarer
  • Mulighet til å legge ut lagervarer
  • Få dine auksjoner eksponert i egne kategorier
  • Egendefinerte kategorier
  • Mulighet til å integrere dine GiBud objekter på egen nettside
  • Mulighet for lagring av bilder på server (koster 60,-*/mnd)

Butikkbrukere får banner/logo med link til sine objekter på GiBud.no

I tillegg vil mange andre funksjoner legges til i tiden framover.

For mer informasjon ta gjerne kontakt på [email protected] eller ring 954 54 901

 Nye objekter

1039  rettv. fullstp. STANGE 20 12 88 1193  rettv. fullstp. SKYTTA  16 11 94 NK 631 fullstp. STORSLETT 6 10 83 NK 631 nær rettv. fullstp. BURFJORD 16 12 83 NK 700 rettv. fullstp. HILDESTAD I VESTFOLD 20 11 82
kr 10 kr 10 kr 10 kr 20 kr 20

NK 735 nær fullstp. ROBRU 21-12-74 NK 737 fullstp. TORVASTAD 5-2-75 NK 19Id  sidev. fullstp. STAVANGER 18 9 1878  HK 650kr NK 53IIIc t4  1-rings SKI  20 6 1890 NK 53VI  2-rings BERGEN 26IX92
kr 10 Bud nå kr 20 kr 100 kr 20 kr 10

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

NK 296 -  TRONDHEIM 15.8.42 NK 1518. PRAKT RJUKAN 5. 13.11.03. MERKNAD! ##INDIA 2011 P.friskt - CHILDREN`S DAY, TIGER## NK 1110. PRAKT BAGN 24.9.91 1966 Nederlandske Antiller 1/10 Gulden (NA01)
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

1942 Curacao 1/4 Gulden (CUR01) Espevik Danmark  AFA-nr  1122   Stemplet Danmark  AFA-nr  1124   Stemplet Danmark  AFA-nr  1125   Stemplet
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 2 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 08.12.2019 08:25:59