Profilerte auksjoner

38. *. Velsentrert 10 øre med graveringsstrek gjennom v 40 I ax. *. Letthengslet 20 øre ultramarin. Klart vm.II 46 b. **/*. Pen 20 øre mattblå med minimale skader i li 53 I, t.1. *. 10 øre brunkarmin sentrert venstre. 100stk nk 4 oppsatt etter posisjoner
kr 1500 kr 2250 kr 2500 kr 750 kr 3600

Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler Monnyputt   Ønsker du RASK handel .SJÅ HER Prima Evighetsmerker. Pålydende 3.908,- Prima merker! Pålydene 4.000,-
kr 100 kr 300 kr 100000 kr 2250 kr 2000

 Nye objekter

1622 ENGALSVIK A, 31.01.1994 på NK1181 I  klipp NK 352.  NK 352.  FDC 1985 NK971 Kongsten Fort på kort Vang - Valdres.Parti ved kirken med Grindafjell(Normann
kr 3 kr 1 kr 1 kr 5 kr 45

Olaf Guldbrandsen  Kongestatuen ved Vardøhus festning ( E.Olufsen 5996) Berlevåg ( Husmo-foto 9980/1) FDC 2013 NK1835-1836 Norsk Mote på kort Honningsvåg. Båter i havnen ( Aune F-10048-1)
kr 1500 kr 20 kr 20 Bud nå kr 19 kr 20

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Nk  1440-47  **, 1 kr utrop! Blokk 21  **, 1 kr utrop! Peisestuen på Spiterstulen (Normann G-4-139) - Ubrukt UK / Lokalpost - Davaar Isl. - Fartyg xx UK / Lokalpost - Poststrejkmärke - Diligens   xx
Bud nå kr 20 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

NK-nr  1892  Stemplet NK-nr  1893  Stemplet NK 265 postfrisk merke AFA 957 -  1990 Kokosnøtt - Samoa MI 531 *
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 2 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:00:16