Profilerte auksjoner

1 gammel talje og 2 grønne garnkuler LONDON SERIEN 1943 I POSTFRISKE PAR  SKANFIL 20000,- Over 20 DVD!  K151 Gml. Rosa måneskinnslampe. Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010)
kr 400 Bud nå kr 11501 kr 1 kr 3500 kr 200

86 stk. Volvo modellbiler vurderes solgt. Kom med bud!! NK 44--CHRISTIANIA Monnyputt  Sverige STENPLA  Lott over1600 merker GI BUD Monnyputt   Norge LOTT  Monnyputt   Norge LOTT
kr 9000 kr 900 Bud nå kr 85 kr 125 kr 248

 Nye objekter

Postfrisk ** NK1589 Norsk Frimerker 150år 2005 MONNYPUTT  Danmark  STENPLA   BL 47 Postfrisk ** NK1589-1590 ( BL28 ) Frimerker 150 år 2005 Postfrisk ** NK1591-1592 Det Norske Kongehus 100år 2005 MONNYPUTT  Danmark  STENPLA   BL 48
kr 9 kr 38 kr 16 kr 9 kr 35

MONNYPUTT  Danmark  STENPLA   BL 48 Postfrisk ** NK1593-1594 Julefrimerker 2005 MONNYPUTT  Danmark  STENPLA   BL 49 Postkort st.GJØRA x.12.1941 (6613) Postfrisk ** NK1595 Valentins Dag VIII 2006
kr 35 kr 39 kr 40 kr 20 kr 9

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Sovjetunionen 1960 Andrei Voronisjin 200 år (Stemplet) Sovjetunionen 1960 Int. Ungdomsforbund (Stemplet) 1 øre 1899? (siste tall utydelig) 1 øre 1906 5 øre 1876
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 12

SKJERVØY  2.10.59. BYGLANDSFJORD 1.7.75. NK 381: Union Postale Universelle 25 ø. Postfrisk (**) HAITI-RELIGION. Finland   AFA-nr 465 Stemplet
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 17.10.2018 14:39:47