Vis treff med   Søk bare i kategorien   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : Nominal vare : Alle

Gjeldende auksjonstid er:27.06.2019 05:27:17 27.06.2019 05:27:17
 Profilerte Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende
ID  Kolonne sortert i synkende rekkefølge

Multiobjekt Auksjon  2410082
Nominal vare
B26062019ID107499F1RDJDDINYBNGA.JPG2 prima ruller A-merker Sochi OL. Pålydende 3.200,- Kjøp nå Nyekr 2 000,00025.07.2019 16:23:00
Multiobjekt Auksjon  2410050
Nominal vare
B26062019ID330F1WPQFKAPAWBJP.JPGPrima rull A-merker 'Språkåret'. Pålydende 1.600,- Kjøp nå Nyekr 1 000,00025.07.2019 15:22:00
Fastpris  2406479
Nominal vare
B23062019ID330F1YMPPKKHMWTIJ.JPGPrima postfriske merker. Pålydende 1.630,-kr 800,00022.07.2019 00:43:00

 Auksjoner

Standard Auksjon  2395579
Nominal vare
B24012018ID105003F1YBCQTRKKLDXP.JPGkr 450,00003.07.2019 10:05:19
Multiobjekt Auksjon  2395540
Nominal vare
B14092017ID105003F1GOMLDNHJVGMB.JPGkr 60,00003.07.2019 10:05:19
Fastpris  2387046
Nominal vare
B22012018ID105003F1RFTFDQJAJEJM.JPGkr 3 500,00002.07.2019 12:50:21
Standard Auksjon  2386269
Nominal vare
B24012018ID105003F1MQYDYFLMWAVX.JPGkr 450,00001.07.2019 12:36:55
Standard Auksjon  2382773
Nominal vare
B31052019ID104056F1JFUYGCVEDKGF.JPGkr 430,00029.06.2019 06:51:00
Standard Auksjon  2373056
Nominal vare
B28052019ID105513F1LTMTHVWWHSPY.JPGkr 250,00002.07.2019 20:38:49
Fastpris  2368920
Nominal vare
B25052019ID103331F1NPXTKAUVBMFM.JPGkr 500,00026.07.2019 10:05:19
Fastpris  2186751
Nominal vare
B08012019ID100264F1DXOZIJJKCOQG.JPGkr 300,00030.06.2019 11:51:48
Standard Auksjon  2166268
Nominal vare
B30012019ID103180F1COXXKRRKTAPM.JPGkr 205,00004.07.2019 16:00:00
Standard Auksjon  950959
Nominal vare
B22032016ID47079F1JBMHLENDBADI.JPGkr 240,00028.06.2019 00:50:22
Standard Auksjon  950587
Nominal vare
B22032016ID47079F1GHFPQVMJBXVS.JPGkr 45,00027.06.2019 23:53:29

Sist oppdatert: 27.06.2019 05:27:17